ORGANİK BESİN ÜRÜNLERİ

Organik iri bulgur, Organik ince bulgur, Organik pirinç, Organik buğday, Organik kuru fasulye, Organik nohut, Organik kırmızı mercimek, Organik yeşil mercimek, Organik pirinç unu, Organik tam buğday unu, Organik un, Organik üzüm pekmezi ve birçok doğal ürünle sağlıklı günler diliyoruz …

GRÜNN ORGANİK ÜZÜM PEKMEZİ: Vücutta kan yapımına da kullanılması, enerji vermesi, iştah açması belirgin özelliklerindendir. Gebelikte bebek gelişimi ve anne adayları için çok faydalıdır. Damar sertliğine iyi gelir, kan dolaşımını kolaylaştırır.

GRÜNN ORGANİK PEKMEZLİ FINDIK KREMA: Klasik fındık kremalarından farklı, pekmezden gelen şeker içeriği ile karbonhidrat ve enerji kaynağı. Fındık kremalarına göre kalsiyum, magnezyum ve demir açısından daha zengin.

EĞRİÇAYIR ORGANİK BAL: Doğal bir enerji kaynağıdır. Bakteri barındırmaz ve vücutta barınmasına da izin vermez. Bu özelliğinden dolayı vücutta meydana gelen iç ve dış enfeksiyonlara karşı tedavi edicidir.

EĞRİÇAYIR PROPOLİS ÇÖZELTİ: Propolis, arıların bitkilerden ürettiği ve kovan içi temizlikte ve kovanın yalıtımında kullandıkları bir maddedir. Mikrop kırıcı, iltihap giderici, antioksidan, immün sistemini uyarıcı ve antikanserojenik etkilere sahiptir. Bioflavonidler bakımından zengindir. Bağışıklık sistemini destekler. Propolisin düzenli olarak kullanımının sindirim ve dolaşım sisteminde ve de tüm vücuttaki patojenlere karşı etkin bir koruma sağladığı tespit edilmiştir. Geniş spektrumlu antibiyotik olarak nitelendirilen propolis, zararlı bakterilerde direnç oluşturmamakta, yararlı bakterileri ise olumsuz olarak etkilememektedir. Ayrıca virüslerin enzim salgılamasını ve çoğalmasını önleyici etkiye sahiptir. Propolis çözeltisi ağızla ilgili hastalıklarda ve diş ağrılarına karşı sorunlu bölgeye günde 1-2 kez uygulanabilir. Bağışıklık sistemini desteklemek için bir içeceğe 10 damla karıştırılarak içilebilir.

The LifeCo HİMALAYA TUZU
Himalaya tuzu doğadaki en saf tuz olarak bilinir.250 milyon yıl önceki denizlerin kuruması ile oluşmuş, kirlenmeye uğramamış, alternatif en iyi işlenmemiş kaya tuzudur. Pek çok minerali bünyesinde barındırır. Vücudun ihtiyacına en yakın mineral miktarını barındırır. Günlük hayatta tuzu kullandığımız her yerde kullanılabilir. Pakistan'dan ithal edilmiştir.

The LifeCo AGAVE ŞRUBU
Agave şurubu % 100 doğal ve organik bir tatlandırıcıdır. Agave şurubunun bitkisi olan agave kaktüsünün anavatanı Kuzey ve Güney Amerika'dır. Şurup ise kaktüsün içindeki özsudur. Agave şurubunun metabolize edilmesi daha kolaydır, kana yavaş yavaş karışır. Beyez şekerden daha tatlı olduğu için daha az kullanılır. Glisemik endeksi düşük ve diabetikler için daha güvenli bir tatlandırıcıdır. Her türlü kek ve tatlılarda, sıcak, soğuk tüm içeceklerde rahatlıkla kullanılabilir.

Muhittin Mah. Adnan Kahveci Cad.Acun Sok. No:2 Çorlu / Tekirdağ ayten@basakorganik.com