YÜZ VE VÜCUT BAKIMI

KREMLER
AVOKADO YOĞUN BAKIM KREMİ: İçeriğindeki yoğun avokado yağı sayesinde çok kurumuş, hasarlı ciltlerde yoğun nem sağlayarak rahatlama sağlar.

PAÇULİ YOĞUN BAKIM KREMİ: İçeriğindeki doğal E vitaminleri ve paçuli esansiyel yağı sayesinde ciltte yoğun bir onarılma olur.

YLANG YLANG YOĞUN AKIM KREMİ: İçeriğindeki bileşenler sayesinde cildin yağ üretimi dengelenirken aynı zamanda da nemlendirilir.

SHEA BUTTER YOĞUN BAKIMI: İçeriğindeki vitamin ve mineraller sayesinde, cildin yüksek oranda kendini yenilemesine yardım eder, nem kazandırır. Ciltteki renk düzensizliklerini giderir, yara izlerini yok eder. Kırışıklıkları açar.

SERUMLAR
OLGUN CİLT SERUMU: İçeriğindeki çok güçlü bileşenler sayesinde olgun ve ciddi hasarlı ciltlerdeki hücre oluşumuna destek vererek antioksidan etkiler sağlar.

SİVİLCELİ CİLT SERUMU: İçeriğindeki kuvvetli antibiyotik etkiler sayesinde sivilceleri söndürerek izlerini yok eder.

KURU CİLT SERUMU: İçeriğindeki A, B complex, D, E, F, C vitaminleri ve pek çok mineralce zengin bu serum, kuru ciltlere ihtiyacı olan nemi ve bakımı sağlarken hücre yenilenmesine de yardım ederek mükemmel görünmesini sağlar.

LEKELİ CİLT SERUMU: İçeriğindeki antioksidanlar ve hücre yenileyiciler sayesinde ciltteki doğum, güneş vb. koyu renkli lekeleri açar.

SAF SULAR
ORGANİK GÜLSUYU: Gülün etkilerini taşıyan gül suyu, iyileştirici, hücre üretimini tetikleyici, tazeleyici özellikleriyle tüm cilt tiplerinde ve karma cilt tiplerinde da tonik olarak kullanılır.

ORGANİK LAVANTA SUYU: Lavantanın yatıştırıcı, onarıcı, sakinleştirici, hücre yenileyici etkilerini taşıyan lavanta suyu, karma cilt tiplerinde tonik olarak kullanılır.

ORGANİK MERSİN SUYU: Mersin bitkisinin antiseptik etkilerini taşıdığından dolayı sivilceli ve siyah noktalı ciltlerde kullanılır.

DOĞAL KOLONYALAR
LAVANTA KOLONYASI: Doğal lavanta eterik yağından hazırlanmış, sakinleştirici, huzur verici bir avuç serinlik.

TURUNÇGİLLER KOLONYASI: Doğal turunçgil yağları ile hazırlanmış bir avuç huzur.

LİNALOE AĞACI KOLONYASI: Gün boyunca oluşan stres ve gerginliğinizi almak, zihninizi arındırmak için bir avuç ferahlık.

MASAJ YAĞLARI
CANLANDIRICI MASAJ YAĞI: İçindeki canlandırıcı özler sayesinde kişiyi canlandırarak ayağa kaldırır. Sabah saatlerinde kullanımı uygundur.

SAKİNLEŞTİRİCİ MASAJ YAĞI: İçeriğindeki sakinleştirici özler sayesinde kişinin stresten arınmasını sağlar, huzur ve sakinlik verir. Gece kullanımı uygundur.

RELAX MASAJ YAĞI: İçeriğindeki bitkisel özler sayesinde sakinleştirir, gerginlikleri giderir, zihni temizler, kişinin konsantrasyonunu arttırır, özgürleştirir.
Ayrıca astım ve alerji problemlerinde de etkilidir. Gündüz ve gece kullanıma uygundur.

EL VE AYAK BAKIMI
AYAK BAKIM BALMI: İçeriğindeki yoğun nemlendiriciler sayesinde ayaklarda oluşan kalınlaşmış deriyi yumuşatır. Çatlaklardan kaynaklanan ağrıyı azaltıp dezenfekte eder. Kullanımı; ihtiyaç duyduğumuz her an kullanabilirsiniz.

SERTLEŞMİŞ EL VE AYAK BAKIM TOPLARI: İçeriğindeki doğal bileşenler sayesinde ölü deriyi tamamen kaldırarak ayaklarımızın yumuşayıp nefes almasını sağlar. Kullanımı; dayanabileceğimiz sıcaklıktaki suyun içine atarak çözündükten sonra 10 dakika ayaklarımızı içinde bekleterek sonucu görmeliyiz.

KAS VE ROMATİZMA AĞRILARI BAKIMI: İçeriğindeki dolaşım düzenleyiciler, kas gevşeticiler, ağrı dindiriciler sayesinde kas spazmlarında ve romatizmal ağrılarda etkilidir.

SAÇ BAKIM YAĞI
İçeriğindeki doğal nemlendiriciler sayesinde kurumuş, yıpranmış saçlara bakım yapar. Saç köklerini güçlendirir. Dökülmede ve tekrar saç çıkarmada etkilidir. Haftada 2 kez kullanımı uygundur.

PEELİNGLER
HASSAS CİLT PEELİNGİ: İçeriğindeki esmer şeker ve yağlar ile cildi ölü derilerden arındırarak dolaşımı düzenler. Aynı zamanda cildin yenilenmesine katkıda bulunur. Kan dolaşımını hızlandırdığı için selülit görünüme de etkisi vardır.

DENGELEYİCİ PEELİNG: içeriğindeki mineral ve vitaminler sayesinde cildin yağ dengesini bulmada katkı sağlar.

Cildin kendini yenilemesine de katkıda bulunur.

BANYO TUZLARI
CANLANDIRICI BANYO TUZU: İçeriğindeki turunçgil yağları sayesinde kişinin uyanıp canlanmasını, neşelenmesini sağlar. Sabah kullanımı daha uygundur.

SAKİNLEŞTİRİCİ BANYO TUZU: İçeriğindeki sakinleştirici, sinirleri yatıştırıcı bitkisel özler sayesinde gün sonunda kişinin tüm stresinden arınıp kaliteli bir uyku uyumasını sağlar. Gece kullanımı uygundur.

BANYO YAĞLARI
CANLANDIRICI BANYO YAĞI: İçeriğindeki canlandırıcı özler sayesinde kişinin neşelenmesine, canlanmasına yardım eder. Sabah kullanımı daha uygundur.

SAKİNLEŞTİRİCİ BANYO YAĞI: İçeriğindeki sakinleştirici, sinirleri yatıştırıcı özler sayesinde sıcak bir duş sonrasında kişinin tüm stresinden arınıp kaliteli bir uyku uyumasını sağlar. Gece kullanımı uygundur.

HASARLI CİLT BANYO YAĞI: Aşırı şekilde pullanmış, kurumuş, tüm nemini yitirmiş, hızla nemlendirilmeyi bekleyen ciltler için tasarlanmış bir yağdır. İçeriğindeki yoğun vitamin ve mineraller sayesinde cildin hızla onarıp iyileşmesini sağlar.


Muhittin Mah. Adnan Kahveci Cad.Acun Sok. No:2 Çorlu / Tekirdağ ayten@basakorganik.com