ANNE VE BEBEĞİ İÇİN

ANNE VE BEBEK BAKIMI

HAMİLE BAKIM YAĞI (çatlak önleyici): İçeriğindeki yoğun E vitamini ve GLA'lar sayesinde cildi besleyerek esneklik kazandırır ve gerilen deriyi besleyerek çatlamasını önler. Anneyi sakinleştirerek hamileliğin ileriki aylarında karın altında oluşan ağrıyı alır.

SAKİNLEŞTİRİCİ BEBEK YAĞI: İçeriğindeki sakinleştirici yağlar sayesinde banyo sonrası bebeğinizin stesini alır ve sakinleşip uyumasını sağlar. Masajla bebeğin motor gelişimine katkı sağlar.

PİŞİK BAKIMI: Bebeğinizin istenmeyen pişiklerini doğal ve yoğun bir şekilde onarır, ağrısını alır. Oluşan bakterileri önler. Oluşturduğu bariyer sayesinde pişiklerin tekrarlanmasına engel olur.

GÖĞÜS YUMUŞATICI BAKIM: İçeriğindeki balgam söktürücüler, nefes açıcılar, mikrop ve virüs önleyiciler sayesinde çocuklarınızın gribal enfeksiyon ve öksürük problemlerinde doğal bir yardımcıdır.

MEME UCU ÇATLAKLARI YOĞUN BAKIMI: Emzirme sırasında oluşan çatlakları onarır. Verdiği yoğun nem nedeniyle cildi besler.

VARİS KREMİ
İçindeki atkestanesi özütü sayesinde oluşan varisleri tedavi eder, ağrıyı azaltır. Damarların çeperlerini güçlendirerek yeni varis oluşumunu engeller.

SELÜLİT BAKIMI YAĞI
İçeriğindeki dolaşım düzenleyiciler ve temizleyiciler sayesinde vücuttaki selüliti parçalayarak yok eder.

VÜCUT ÇATLAKLARI BAKIM YAĞI
İçeriğindeki yoğun E vitamini ve hücre yenileyiciler sayesinde kilo alıp vermeden veya hamilelik sırasında oluşan çatlakları onaran bir yağdır.

GÜNEŞ BAKIMI

GÜNEŞ ÖNCESİ BAKIMI: İçeriğindeki UV ler ve vitaminler sayesinde cildinizi güneşin zararlı ışınlarından koruyarak yanmadan acısız bronzlaşmasını sağlar.

GÜNEŞ SONRASI SERİNLETİCİ BAKIM: İçeriğindeki ağrı kesiciler, hücre yenileyiciler sayesinde güneşin etkisiyle hasara uğrayan cildinizin hızlı bir şekilde iyileşmesini sağlar.

Muhittin Mah. Adnan Kahveci Cad.Acun Sok. No:2 Çorlu / Tekirdağ ayten@basakorganik.com